výběr  barvy výběr  barvy

SOM TVOJ ...
SOM PÚPAVOVÝ

Topinkovač Sencor STS 36 YL
Moja farba je farbou tisícich malých sĺnk rozhodených po lúkach, prináša radosť, smiech, zmenu a uvoľnenosť, uvoľní tvoje skryté túžby, prebudí bezprostrednosť a predovšetkým zvýši tvoj apetít. Je hravá a bude ťa baviť. Dokážem pripraviť hrianky v šiestich stupňoch prepečenia, automaticky ich vycentrujem, nikdy nesklamem.

a
výběr  barvy výběr  barvy

rozpečie
aj rozmrazí

Príprava hrianok pre vás bude komfortnou a rýchlou činnosťou. Okrem klasického opekania hrianok môžete využiť aj druhú funkciu prístroja, rozmrazovanie pečiva. Že na to máte mikrovlnnú rúru? Potom ste ešte nerozmrazovali v našom hriankovači - pečivo je po rozmrazení teplé a chrumkavé, akoby práve dopečené - a nie gumové a po chvíli tvrdé ako kameň.

a
propečení propečení

6 stupňov
prepečenia

Urobte si hrianku presne podľa svojho gusta. Ak máte chuť len na ľahko opečenú, navoľte jednotku alebo dvojku. Ak sa rozhodnete pre silno opečenú, vyberte šestku. Pre inú možnosť voľte číslo medzi 1-6. Automatické centrovanie sa postará o rovnomerné opečenie z oboch strán, aj keď pripravujete na jednej strane hrubú a na druhej tenkú hrianku.

a
propečení propečení

koniec zapadnutým
omrvinkám

Sencor myslí aj na praktickosť výrobkov. Funkcia High-Lift zaručuje jednoduché vyberanie malých hrianok. Dno sa veľmi ľahko vysúva, čo umožňuje extrémne jednoduché čistenie bez nutnosti použitia vody. Miesto pre navinutie kábla je v základni prístroja.

a
Kde kupit?

KDE KÚPIM
pastelové produkty?

Jedinečný produkt si zaslúži jedinečného predajcu. Či už sa vám zapáči kanvica vo farbe sekvojových kvetov, fialkový tyčový mixér alebo váha vo farbe letnej oblohy, buďte si istí, že ho nájdete v ponuke kvalitných overených predajcov.