výběr barvy výběr barvy

SOM TVOJ ...
SOM Sakurový

Kuchynský robot Sencor STM 48 RS
Moja farba je farbou krehkých kvetov, ktoré na začiatku jari premenia sakurové stromy na nádhernú kyticu, prinesie do tvojej kuchyne nehu, krásu a plnú náruč krehkosti a citov. Je aj trochu sentimentálna, ale upokojuje a hreje. Moje srdce je kovové, poháňa ma silný a spoľahlivý motor a pomôžem ti so všetkým, na čo si len spomenieš.

a
výběr barvy výběr barvy

KVALITA V KOVE
SO 6 ROČNOU ZÁRUKOU

Celokovová krása zvonka aj zvnútra. Kovové telo podporujú celokovové prevody, ktoré sú zárukou extrémnej výdrže. Vysoká kvalita a poctivé spracovanie kuchynského robota umožnilo výrobcovi použiť silný a zároveň veľmi tichý motor. Celokovové jadro vrátane prevodov predstavuje ďalší dôkaz kvality. Rovnako ako 6-ročná záruka na motor.

Zaruka
a
propečení propečení

planetárny
systém

Takzvaný Multi-motion drive efekt, čiže planetárny systém hnietenia, miešania a šľahania, má oproti iným systémom veľký rad výhod. Vzhľadom k tomu, že nástavce rotujú jednak okolo svojej osi a zároveň okolo obvodu misy (teda okolo osi prevodovky) je zaručené bezzvyškové a dokonalé premiešanie obsahu misy. Môžete si teda byť istí, že sa do potrebnej konzistencie spracuje 100% surovín a že dôjde k úplnému premiešaniu všetkých ingrediencií.

a
propečení propečení

4,5 l Nerezová
nádoba

Základom kuchynského robota je hnetacia misa. Jej kvalita, objem a ľahká ovládateľnosť určujú spokojnosť používateľa. My pre vás máme štyri a pol litrovú nádobu, v ktorej môžete pripraviť až 1,5 kg cesta, alebo v nej ušľahať až 8 vaječných bielkov naraz. Vyrába sa z vysoko kvalitného lešteného nerezového materiálu, ľahko sa odníma, veľmi dobre sa umýva a môže samostatne stáť na kuchynskej doske. Vďaka dvom držadlám sa s ňou výborne manipuluje.

a
propečení propečení

bohaté
PRÍSLUŠENSTVO

Keď rozbalíte krabicu s robotom, nepochybne vás poteší veľmi bohaté a predovšetkým praktické príslušenstvo vašeho nového pomocníka. Nájdete v nej metlu na miešanie a metlu na šľahanie, hák na miesenie, mlynček na mäso, nadstavec na plnenie údenárskych výrobkov, krájač a strúhadlo. Prezrite si detailne príslušenstvo ...

 • Míchací metla

  0 / 0

  METLA NA MIEŠANIE

  Metla na miešanie v tvare písmena A je idálna pre prípravu krémov a ľahkých ciest bez droždia

  Míchací metla
 • Šlehací balónová metla

  0 / 0

  ŠĽAHACIA BALÓNOVÁ METLA

  Šľahacia balónová metla je skvelá pre šľahanie smotany a vaječných bielkov.

  Šlehací balónová metla
 • Hnětací hák

  0 / 0

  HNETACÍ HÁK

  Hnetací hák je ideálny na ťažké a tuhé cestá s droždím.

  Hnětací hák
 • Mlýnek na maso

  0 / 0

  MLYNČEK NA MÄSO

  Mlynček na mäso s dvoma mlecími diskami - hrubý (8mm) a jemný (3mm) - schopný zomlieť akékoľvek mäso presne na konzistenciu, ktorú pre daný pokrm potrebujete.

  Mlýnek na maso
 • Plnič uzenin

  0 / 0

  NADSTAVEC NA PLNENIE ÚDENÍN

  Nadstavec na plnenie údenárskych výrobkov, s ktorým hravo zvládnete domáce klobásky, jaternice alebo párky.

  Plnič uzenin
 • Kráječ a struhadlo

  0 / 0

  KRÁJAČ A STRÚHADLO

  Krájač a strúhadlo s tromi vymeniteľnými nástavcami pre hrubé, jemné a plátkové strúhanie. Ľahko si s ním poradíte napríklad pri príprave zeleninových šalátov, zemiakových chipsov alebo pri strúhaní orechov.

  Kráječ a struhadlo
propečení propečení

DOKÚPITEĽNÉ
PRÍSLUŠENSTVO

Už aj tak rozsiahle príslušenstvo môžete ešte doplniť ďalšími „vychytávkami“. K dispozícii je napríklad: výrobník cestovín, odšťavovač vybavený špirálovým lisom alebo nadstavec na prípravu striekaného pečiva.

 • Výrobník pasty

  0 / 0

  VÝROBNÍK CESTOVÍN

  Sada nástavcov, s ktorými hravo pripravíte domáce cestoviny akéhokoľvek tvaru. Linguine, tagliatelle či lasagne pre vás budú absolútna hračka.

  Výrobník pasty
 • Odšťavňovač

  0 / 0

  ODŠŤAVOVAČ

  Odšťavovač vybavený špirálovým lisom dokáže získať z ovocia maximum tekutiny, chuti a vône, a poskytne vám tak kedykoľvek čerstvú a zdravú šťavu.

  Odšťavňovač
 • Výrobník cukroví

  0 / 0

  NÁSTAVEC NA PRÍPRAVU STRIEKANÉHO PEČIVA

  Chcete prekvapiť svojich najmilších? Stačí si vybrať jeden zo 4 krásnych tvarov, ktoré vám umožnia vytvoriť lahodné dobroty jednoducho a v pokoji domova. Veď čo je príjemnejšie, než vychutnať si so svojimi najbližšími kávu s pečivom pripraveným doma a s láskou.

  Výrobník cukroví
Kde kupit?

KDE KÚPIM
pastelové produkty?

Jedinečný produkt si zaslúži jedinečného predajcu. Či už sa vám zapáči kanvica vo farbe sekvojových kvetov, fialkový tyčový mixér alebo váha vo farbe letnej oblohy, buďte si istí, že ho nájdete v ponuke kvalitných overených predajcov.