výběr  barvy výběr  barvy

SOM TVOJA ...
SOM BROSKYŇOVÁ

Kuchynská váha Sencor SKS 33 OR
Moja farba je farbou šťavnatej vône a ľahko nasládlej chuti. Rozprúdi a udrží tvoju životnú energiu, bude ťa stimulovať a nabádať. Čokoľvek ťa trápi, začne miznúť, čo je v tebe boľavého, rozplynie sa a tvoje city roztiahnu krídla. Som dokonalo presná, dokážem postupne dovažovať, mám veľký podsvietený displej. Dá sa na mňa spoľahnúť.

a
výběr  barvy výběr  barvy

snový
acrylic dizajn

Táto váha je jednoducho krásna. Je to dané moderným akrylovým dizajnom, ktorý využíva dokonale priehľadný plast podložený plastom farebným. Práve táto priehľadná plocha umožňuje pozoruhodný lom svetla, ktorý vytvára odlesky jemných a harmonických odtieňov danej farby. Tým je dosiahnutý moderný, čistý a elegantný vzhľad aj istá nadčasovosť vášho nového pomocníka.

a
propečení propečení

perfektne tenká
a ergonomická

Výnimočne tenká váha s ergonomickým jednoliatym telom v akrylovom dizajne zaručuje jednoduché čistenie. Všetko navyše podčiarkuje dotykové kapacitné ovládanie. Tým je dosiahnutá maximálna hygienická čistota. Vďaka jednoliatemu povrchu je váha zároveň aj z vrchu vodeodolná.

a
propečení propečení

Presnosť
váženia

Presnosť zaručujú 4 vysoko citlivé senzory. Presnosť na 1 g, funkcia postupného dovažovania a funkcia vynulovania (TARE), možnosť prepínania jednotiek US/EU a váha/objem (mlieko, voda ...). Všetko podčiarkuje veľký kontrastný podsvietený displej.

a
Kde kupit?

KDE KÚPIM
pastelové produkty?

Jedinečný produkt si zaslúži jedinečného predajcu. Či už sa vám zapáči kanvica vo farbe sekvojových kvetov, fialkový tyčový mixér alebo váha vo farbe letnej oblohy, buďte si istí, že ho nájdete v ponuke kvalitných overených predajcov.