výběr  barvy výběr  barvy

SOM TVOJ ...
SOM LIMETKOVÝ

Tyčový mixér Sencor SHB 37 GG
Moja farba je farbou šťavnatého citrusu, je žiarivá, šibalsky osviežujúca. Dodá ti chuť pustiť sa do práce a nenechá ťa rezignovať, vnesie do tvojej kuchyne vôňu jari, deň čo deň objíme celú tvoju rodinu, spomalí čas a uľaví tí od stresu. Skvelo padnem do ruky, som štíhly, najštíhlejší na svete, ale môj motor má silu medveďa.

a
výběr  barvy výběr  barvy

najtenší
mixér na svete

Najtenší ručný mixér na celom svete. Priemer iba 42 mm. Vďaka ergonomickému držadlu a štíhlemu prevedeniu je veľmi príjemný do ruky. Plynulá regulácia otáčok zaručuje ideálnu rýchlosť pre akúkoľvek surovinu. Veľmi výkonný motor 400 W motor so 6-ročnou zárukou.

a
propečení propečení

nastaviteľná
rýchlosť

Komfortu práce s tyčovým mixérom svedčí systém postupného nabiehania otáčok. Tým, že začnete mixovať pri nižšej rýchlosti a postupne pridávate až po maximálnu rýchlosť, zabránite rozstriekavaniu surovín mimo nádoby, do ktorej ste mixér ponorili. Postupným zvyšovaním rýchlosti si tiež môžete overiť, aké otáčky sa hodia pre rôzne mixované suroviny - veľmi rýchlo sa teda dokážete prispôsobiť každej situácii, akéjkoľvek tvrdosti aj štruktúre.

a
propečení propečení

kvalitný motor
so 6 ročnou zárukou

Tyčový mixér by mal vydržať dlho. Veľmi dlho. Jeho výdrž a spoľahlivosť sú však závislé na kvalitnom a silnom motore. My sme si motorom osadeným do tohto tyčového mixéra natoľko istí, že vám naň poskytujeme 6 ročnú záruku.

a
propečení propečení

nerezový
mixovací nástavec

Celonerezový mixovací nástavec, ktorý umožňuje mixovať aj horúce nápoje, prípadne pokrmy. Bajonetový systém nasadenia nástavca je veľmi rýchly a efektívny. Medzi ďalšie príslušenstvo patrí plastová nádoba, ktorá zároveň slúži ako odmerka s obsahom 0,5 l.

a
Kde kupiť?

KDE KÚPIM
pastelové produkty?

Jedinečný produkt si zaslúži jedinečného predajcu. Či už sa vám zapáči kanvica vo farbe sekvojových kvetov, fialkový tyčový mixér alebo váha vo farbe letnej oblohy, buďte si istí, že ho nájdete v ponuke kvalitných overených predajcov.