výběr  barvy výběr  barvy

SOM TVOJA ...
SOM NEZÁBUDKOVÁ

Varná kanvica Sencor SWK 32 BL
Moja farba je farbou drobných kvietkov na brehoch priezračných potôčikov, farba blankytného neba bez mráčika, je plná vzduchu a slnka, veselá a dobromyseľná, ľahkomyselná, a možno aj trochu, trošičku čarovná. A čo dokážem? Privediem vodu k vybranej teplote a udržím ju, mám extra jemný výmenný filter ... Som ako blesk.

a
výběr  barvy výběr  barvy

nádherná
a krištáľovo lesklá

Dizajnovo špičková kanvica, použitý moderný plast SAMSUNG (používa sa aj pre mobilné telefóny), ktorý nie je cítiť ani po vyvarení. Stále si udržiava krásny lesk. Všetko je doplnené o modro podsvietený vypínač a vodoznak, ktorý je tiež podsvietený a uložený po oboch stranách kanvice.

a
propečení propečení

odnímateľný
filter

Kvalita čaju aj kávy je závislá v prvom rade od kvality vody. Je potrebný mimoriadne jemný filter, ktorý zachytí aj tie najmenšie nečistoty a šupinky vodného kameňa. A presne takýto filter kanvica Sencor má, ultrajemný, navyše veľmi ľahko vymeniteľný. Ani najlepší filter ale nemôže fungovať, ak dokonale nesedí. Kanvice Sencor majú perfektne zapasovaný filter, bezpečne zaistený proti posunu alebo dokonca vypadnutiu.

a
propečení propečení

skryté
výhrevné dno

Výhrevné teleso je dokonale zakomponované do nápadito a funkčne prispôsobeného dna. To vytvára pocit úplne kompaktného celku. Ohrev vody navyše prebieha na celej spodnej ploche nádoby, čo v spojení s príkonom 2200 W až 2400 W zaručuje veľmi rýchly varný efekt.

a
propečení propečení

koniec
rozlievaniu

Vďaka použitej technológii Anti-Drip pri výlevke po kanvici nesteká žiadna voda. Preto sa ani nemôže stať, aby došlo ku skratu. Kanvica sa nešpiní, pretože na nej nezostávajú škvrny od zaschnutej vody. Dokáže pracovať tak s veľkým, ako aj s malým prúdom vody, preto je bezpečná aj v prípade, ak s ňou manipulujú deti alebo starší ľudia.

a
propečení propečení

stredový
360° konektor

Vyzerá to ako drobnosť, ale výhodu stredového kruhového konektora pochopíte ihneď, už pri prvom použití kanvice. Môžete ju totiž postaviť na podstavec úplne intuitívne, nie je podstatné, kam je natočené držadlo. Kanvica jednoducho zapadne do konektora v akomkoľvek uhle a proces varu okamžite začína. Odpadá teda aj strategické uvažovanie, kde je umiestnená zásuvka - pri tomto prístroji to nehrá žiadnu rolu.

a
Kde kupit?

KDE KÚPIM
pastelové produkty?

Jedinečný produkt si zaslúži jedinečného predajcu. Či už sa vám zapáči kanvica vo farbe sekvojových kvetov, fialkový tyčový mixér alebo váha vo farbe letnej oblohy, buďte si istí, že ho nájdete v ponuke kvalitných overených predajcov.